ب ام و سوپراسپرت خود را تولید خواهد کرد

ساخت وبلاگ
ب ام و بدون شک یکی از بهترین سازندگان خودروهای اسپرت در جهان است که با خودروهای سری M شناخته می‌شود.

ب ام و بدون شک یکی از بهترین سازندگان خودروهای اسپرت در جهان است که با خودروهای سری M شناخته می‌شود. اما همیشه یک جای خالی در بین محصولات این کمپانی وجود داشته آن هم یک   سوپراسپرت   واقعی است. به نظر می‌رسد که ب ام و قصد دارد تا یک خودرو سری M را در سال‌های آینده روانه بازار کند که جایی بالاتر از M8 کوپه قرار می‌گیرد. این خودرو احتمالا یک جانشین غیرمستقیم برای i8   خواهد   بود.

از آنجا که ب ام و نقشه‌های بزرگی برای خودروهای الکتریکی دارد، احتمالا خبری از نسل جدید i8 نخواهد بود. جانشین i8، بدون شک از موتور درون سوز بزرگتری بهره خواهد برد که در i8 از نوع 1.5 لیتری 3 سیلندر است و شاید در نسل جدید یک 6 سیلندر باشد.

 

 

 

گزارش‌ها نشان می‌دهد که خودرو هیبریدی ب ام و به قوای محرکه با قدرت بیش از 700 اسب بخار مجهز خواهد شد. به علاوه اینکه قیمت آن هم از قیمت 147 هزار و 500 دلاری i8 بیشتر خواهد بود. این خودرو در تعداد محدودی ساخته می‌شود و قابلیت رقابت با خودرویی چون آکورا NSX را دارد.

سوپر اسپرت ب ام و تا سال 2023 معرفی نخواهد شد و تا آن زمان باید با خودروهای جذاب سری M این کمپانی کنار بیایید. تصاویر مربوط به  ب ام و 2002 Hommage Turbomeister هستند.

...
نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 6 تاريخ : جمعه 14 دی 1397 ساعت: 18:46