الزام خودروسازان به پایبندی به تعهدات توسط وزیر صنعت

ساخت وبلاگ
رضا رحمانی در رابطه با تعهدات خودروسازان به مردم گفت: خوردوسازان ملزم هس

رضا رحمانی در رابطه با   تعهدات     خودروسازان   به مردم گفت: خوردوسازان ملزم هستند براساس شرایط قرارداد با مردم، محصولات خود را عرضه کرده و تعهدات خود را عملی کنند. خودرو سازان قول دادند با افزایش تولید خودرو قیمت خودرو کاهش یابد.

  وزیر     صنعت  ، معدن و تجارت در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت به این موضوع اشاره کرد که خودروسازان باید تمام تعهدات خود را مطابق با قرارداد اجرایی کنند، گفت: سازمان حمایت از مصرف کننده نیز مامور است تا نظارت کند که این تعهدات به درستی انجام شود برای جبران تاخیر در تحویل خودرو نیز سازوکارهای چون جریمه و سود در نظر گرفته شده و برای ما مهم است که این تعهدات حتما اجرایی شود.

 

 

ویزر صنعت در رابطه با قیمت گذاری محصولات تا 5 درصد زیر قیمت بازار بیان داشت:  لازمه این کار افزایش تولید است در حال حاضر روند نزولی تولید خودرو متوقف شده و تولید هر روز بهتر می شود. افزایش تیراژ تولید، عرضه را بیشتر کرده و موجب کاهش قیمت می شود. تولید در حال حاضر در حال افزایش است و عرضه که بیشتر شود خودروسازان هم می‌تواند تعهدات خود را اجرایی کنند.

رحمانی تاکید کرد که قیمت خودرو باید روند کاهشی به خود بگیرد و در این رابطه گفت: قیمت خودرو حتما باید نسبت به قیمت بازار پایین بیاید. ما پیگیر این مسئله هستیم وخودروسازان هم قول دادند با افزایش تولید قیمت خودرو را پایین بیاورند.

 

...
نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 7 تاريخ : جمعه 14 دی 1397 ساعت: 18:46