بهترین خودروهای سال 2018 از نظر جرمی کلارکسون

ساخت وبلاگ
جرمی کلارکسون را باید یکی از مشهورترین و یا حتی مشهورترین مجری و ژورنالی

  جرمی     کلارکسون   را باید یکی از مشهورترین و یا حتی مشهورترین مجری و ژورنالیست حوزه خودرو بدانیم و بدون شک نظرات او در مورد هر خودرویی هم برای کمپانی سازنده و هم برای مشتریان حائز اهمیت است. کلارکسون به تازگی برترین   خودروهای   سال 2018 از دیدگاه خود را معرفی نموده است.

باتوجه به اینکه او خودروهای زیادی را مورد بررسی و آزمایش قرار می‌دهد و تقریبا هیچ خودرو جدیدی را از قلم نمی‌اندازد، قرار گرفتن در بین 5 خودرو برتر از نظر کلارکسون اتفاق مهمی خواهد بود.

در صدر فهرست   بهترین  ‌ها از نظر جرمی کلارکسون، لامبورگینی هوراکان پرفورمانته قرار دارد. این خودرو در سال 2017 موفق شده بود 4 ستاره از 5 ستاره مد نظر کلارکسون را کسب کند اما با تغییرات به وجود آمده در نهایت در سال 2018، هر 5 ستاره را به دست آورد تا در صدر این فهرست قرار بگیرد.

 

 

خودرو بعدی پورشه 911 GT2 RS است که آن هم هر 5 ستاره را به خود اختصاص داده. البته باید بگوییم که پورشه 911 هیچ گاه خودرو مورد علاقه کلارکسون نبوده ولی GT2 RS موفق شده تا نظر این مجری معروف را جلب کند.

 

 

در جایگاه سوم آلپینا B5 حضور دارد که یک نسخه تقویت شده از ب ام و سری 5 به شمار می‌رود. حاصل کار این خودرو آلمانی کسب 4 ستاره از 5 ستاره توسط کلارکسون بوده و تقریبا یک خودرو عالی از هر جهت است.

 

 

چهارمین خودرو برتر این لیست محصولی از کمپانی آستون مارتین یعنی ونتیج با 4 ستاره از 5 ستاره است. البته حضور ونتیج به هیچ وجه عجیب نیست چراکه او همیشه یکی از طرفداران این خودرو بوده است.

 

 

آخرین خودرو در بین 5 خودرو مورد نظر، بنتلی کانتیننتال GT است که 4 ستاره را کسب کرده. البته کلارکسون پیش از این علاقه‌ای به این خودرو نداشته ولی تغییرات صورت گرفته موجب شد تا بتواند قلب مجری مهشور را تسخیر کند.

 

 

...
نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 10 تاريخ : چهارشنبه 12 دی 1397 ساعت: 17:30