طرح خرید وفروش امانی خودروهای”ب ام و ” و ” مینی ” توسط پرشیا خودرو

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

پرشیا, خودرو, جهت رفاه علاقه مندان به خودرو,های ب.ام.و و مینی, و همچنین رفاه حال مالکان این خودرو,ها که قصد فروش خودرو,ی خود را دارند خدمات جدید و متمایزی را به آنها ارائه می دهد.

به گزاش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو,؛

در طرح سراسری خرید, خودرو,های ب.ام.و و مینی,، پرشیا,خودرو خودروهای با مدل ۲۰۱۳ به بالا با کارکرد حداکثر کارکرد ۶۰٫۰۰۰ کیلومتر را از مالکان خرید,اری می کند. در این طرح پرداخت وجه خودرو به مالکان به صورت به روز انجام می شود. همچنین کلیه فرآیند نقل و انتقال خودرو توسط, پرشیا,خودرو انجام می پذیرد و احتیاجی به انجام فرآیند نقل وانتقال توسط, مالک و حضوردر مرکز شاره گذاری نیست. همچنین خودروها با قیمت روز بازار خرید,اری می شوند. بدین ترتیب مالکان خودروهای ب.ام.و و مینی, می توانند با آسایش و در کوتاهترین زمان خودروی ب.ام.و یا مینی, خود را به پرشیا,خودرو بفروشند و بهای آن را در یک روز کاری دریافت نمایند بدون آنکه درگیر پروسه های نقل و انتقال خودرو بشوند.

همچنین امکان خرید, خودروهای صفر کیلومتر مینی, و ب.ام.و نیز در کنار مدل های دست دوم مهیا است واین خودروها با قیمت روز و مناسب خرید,اری می شوند.

در بخش دوم این طرح فروش خودروهای ب.ام.و و مینی, کارکرده قرار دارد. خودروها با گارانتی ۱ تا ۳ ساله پرشیا,خودرو عرضه می شوند، در نتیجه خرید,ار می تواند با اطمینان کامل از سلامت خودرو اقدام به خرید کند. همچنین جهت رفاه خریداران خودروها با اقساط تا ۲۴ ماهه به همراه بیمه بدنه به خریداران عرضه می شوند. قیمت های مناسب و رقابتی از مزایای خودروهای عرضه شده در این طرح است. همچنین در طرح فروش نیز فرایند نقل و انتقال خودرو بطور کامل توسط, پرشیا,خودرو انجام می پذیرد و خریدار خودروی خود را پلاک شده و بدون هیچ مشکلی از محل شرکت دریافت می نماید و احتیاجی به حضور فیزیکی خریدار در مراکز نقل و انتقال خودرو نیست.

علاقه مندان جهت اطلاعات بیشتر خرید و فروش خودروهای ب.ام.و و مینی می توانندبه وب سایت شرکت پرشیا خودرو به نشانی https://persiakhodro.ir/LandingPages/2006/—- مراجعهویا با شماره تلفن ۴۵۹۱ تماس بگیرند.

بی ام و M5 سوپر اسپرت دنیای سدان ها

 فروش فوری خودروهای ب ام و آغاز شد

تسهیل فراید خرید و فروش خودروهای کارکرده ((ب ام و)) و ((مینی))

آغاز دور دوم شرایط فروش ویژه تابستانه پرشیا خودرو / خرید ب ام و با پیش پرداخت کمتر

فروش نقدی و اقساطی تعداد محدودی ب ام و ۵۳۰ و ب ام و X1 xDrive25i

تشتی که از بام نیفتاد! / جوسازی نافرجام علیه پرشیا خودرو در مساله واردات غیرقانونی

...
نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 12 آذر 1397 ساعت: 21:39

close
تبلیغات در اینترنت