شبکه خدمات پس از فروش سایپا ارتقاء می یابد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

مراسم معارفه محمدعلي قادري به عنوان معاون بازاريابي و فروش گروه خودروسازي سايپا برگزار شد. طی این مراسم، مدیرعامل سایپا، حوزه خدمات پس از فروش را ویترین گروه سایپا خطاب کرد.

در این مراسم دكتر محمدرضا سروش گفت: حوزه فروش و خدمات پس از فروش ويترين گروه سايپا است كه بايد بهترين جلوه و موقعيت را در تعامل با بازار و مشتريان داشته باشد.

وي افزود: با پشتيباني حوزه هاي مربوط به توليد محصول از نظر كيفيت و ويژگي هاي فني، انتظار داريم كه ويترين گروه سايپا به شايستگي ايفاي نقش كند و در ارتباط با مردم و مشتريان و شبكه نمايندگي ها به بهترين وجه عمل شود.

سروش تصريح كرد: انتظار مي رود با همدلي حوزه فروش و خدمات پس از فروش، ساختار شبكه نمايندگي هاي گروه سايپا ارتقا يابد.

وي سلامت و پاكدستي را موضوع محوري در گروه سايپا دانست و گفت: كاركنان و مديران حوزه فروش بايد از اخلاق حسنه برخوردار باشند و دراين صورت سازمان نيز آراسته و پاك خواهد بود و حسن خلق و شفافيت امور باعث ايجاد محيط آرام و خلاق در چارچوب سازمان و در نهايت اعتلاي گروه سايپا خواهد شد.

مديرعامل گروه خودروسازي سايپا گفت: اگر بتوانيم ظرفيت نيروي انساني درون سازمان را به درستي بشناسيم كمك زيادي به توسعه سايپا خواهيم كرد چراكه در مجموعه ٤٠ هزار نفري گروه سايپا، حتما نيروهاي انساني توانمندي حضور دارند كه با كمك يكديگر و هم افزايي بيشتر، سازمان سايپا را به تعالي‌ و پيشرفت خواهند رساند.

مدیرعامل سایپا از مشتریان عذرخواهی کرد/ با بهبود شرایط تولید بدعهدی های اخیر جبران می‌شود

پناهی مدیرعامل سایپا یدک شد

چراغ خط تولید رنو ساندرو در ایران خاموش می‌شود

اولین وانت ریچ با نشان زامیاد از خط تولید خارج شد

صادرات برنامه اصلی سایپا / رشد 2/5 برابري صادرات قطعات خودرو به صورت SKD

رفتارهای هیجانی و به دور از مطالعه سایپا حذف می شود/ جزییات جلسه مدیرعامل جدید سایپا در نخستین روز کاری

سروش مدیرعامل سایپا شد

...
نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 6 تاريخ : شنبه 19 آبان 1397 ساعت: 14:16