خودروهایی که مارک زاکربرگ مالک آن‌ها بوده را بشناسید +تصاویر

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

در این خبر چند خودروی موسس فیس‌بوک، یکی از ثروتمندترین افراد جهان را مشاهده می‌کنید.

مارک زاکربرگ یکی از ثروتمندترین افراد جهان است. او ثروت خود را از طریق شبکه اجتماعی خود فیس بوک به دست آورد. به وسیله‌ی فیس بوک و سایر مشاغل تجاری خود، او میلیارد ها دلار سرمایه انباشته کرده است. زاکربرگ به خرید املاک و مستقلات مشهور است ولی او برای موارد دیگری خرج نمی‌کند. لباس هایش متوسط است، در رستوران های گرانقیمت غذا نمی خورد و مهم‌تر از همه، او خودروهای بسیار گران‌قیمت را نمی‌راند.

در زیر لیستی از خودروهای متعلق به مارک را مشاهده می‌کنید. سلیقه او شما را متحیر می‌کند:

۵. ACURA TSX

TSX یک سدان متوسط است. این خودرو با موتور ۲.۴ لیتری، چهار سیلندر و توانایی رسیدن به ۱۳۷ مایل بر ساعت خودروی معمولی به نظر می رسد. زاکربرگ دوست ندارد که در جاده ها توجه زیادی را جلب کند و با این وسیله او موفق شده است.

۴. VOLKSWAGEN MK6 GTI

تمام <strong>خودروهایی</strong> که <strong>مارک</strong> زاکر برگ <strong>مالک</strong> آن‌ها <strong>بوده</strong> + <strong>تصاویر</strong>

فولکس واگن زاکربرگ خودروی قابل اعتمادی است اما نه برای کسی که مالک فیس بوک است. درست است که مارک این خودرو را با تمام آپشن‌هایش خریداری کرده است اما باز هم یک خودروی لوکس شناخته نمی‌شود. این خودرو دارای چرخ های آلیاژی و حداکثر سرعت ۲۳۸ کیلومتر در ساعت است. حتی فولکس واگن نیز شگفت زده شد که زاکربرگ این وسیله نقلیه را خریداری کرد. از منظر مارک، هزینه آن فقط ۳۰،۰۰۰ دلار است.

۳. HONDA FIT

تمام <strong>خودروهایی</strong> که مارک زاکر برگ <strong>مالک</strong> آن‌ها <strong>بوده</strong> + <strong>تصاویر</strong>

هوندا فیت ماشین کوچک خانوادگی است که توسط افراد طبقه متوسط خریداری می‌شود. Fit در سال ۲۰۱۴ ساخته شده است. موتور آن تنها می تواند تا ۱۱۸ مایل در ساعت حرکت کند. همچنین دارای یک گیربکس دستی ۵ دنده است که باعث می شود ما فکر می کنیم که مارک واقعا دوست دار خودروهای دنده‌ای است.

۲. INFINITI G SEDAN
تمام خودروهایی که مارک زاکر برگ مالک آن‌ها بوده + تصاویر
Infiniti خودروی لوکس نیسان است.این وسیله بزرگ ، راحت و لوکس است اما فقط اگر شما متعلق به طبقه متوسط هستید. حتی میلیونرهای دیگر به این خودرو نگاه هم نمی‌کنند. با احترام به خودروساز ژاپنی و مارک لوکس آن.

۱. PAGANI HUAYRA

تمام خودروهایی که مارک زاکر برگ مالک آن‌ها بوده + تصاویر
بالاخره یک وسیله نقلیه که به وضعیت مالی زاکربرگ می‌خورد. Huayra پرچم‌دار مجموعه ماشین خود است.این خودرو بین ۱.۴ تا ۲ میلیون دلار ارزش دارد. طراحی آن درست مثل هر ماشین اسپورت ایتالیایی است. Huayra دارای موتور ۶ لیتری V-12 با ۷۲۰ اسب بخار است.

...

اطلاعات کامل تر در اینترنتخودروهایی که مارک زاکربرگ مالک آن‌ها بوده را بشناسید +تصاویر

نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 9 تاريخ : شنبه 31 شهريور 1397 ساعت: 20:44