فولکس واگن بزرگ ترین خودروساز جهان

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

فولکس واگن بزرگ ترین شرکت خودرو سازی کشور آلمان به حساب می آید که توانسته است عنوان برزگ ترین شرکت خودرو ساز در جهان را نیز به دست آورد، پیش از این این عنوان در دست تویوتا بود.
فولکس واگن یک شرکت خودرو سازی آلمانی است که در زمینه طراحی و تولید خودروهای لوکس فعالیت دارد. شرکت خودروسازی فولکس واگن بزرگ ترین شرکت خودروسازی آلمان است که این عنوان را در سطح جهان نیز توانسته کسب کند. پیش از این شرکت خودروسازی تویوتای ژاپن به طور چندین سال متوالی عنوان بزرگ ترین خودروساز جهان را داشت و پس از سال ها فولکس واگن توانست این عنوان را برای خود به ثبت برساند.

تویوتا دیروز،چهارشنبه، آمار فروش جهانی خود را در ماه مه منتشر کرد. در پنج ماه نخست امسال تویوتا بیش از صد هزار دستگاه خودرو کمتر از فولکسواگن فروخت و از نظر فروش پشت‌سر این شرکت قرار گرفت. براساس آمار منتشر شده، تویوتا در پنج ماه نخست امسال ۴ میلیون و ۱۰۹ هزار و ۱۹۹ دستگاه خودرو فروخت.

شرکت فولکس واگن بزرگترین فروشنده خودرو در جهان

قیمت فولکس واگن گلف مشخصات فولکس واگن گلف خودروهای 2018 در ایران جدیدترین خودروهای وارداتی محصولات جدید فولکس واگن قیمت محصولات فولکس واگن واردات خودروهای لوکس قیمت هاچ بک گلف

این در شرایطی است که طی همین مدت فولکس‌ واگن موفق شد ۴ میلیون و ۲۳۳ هزار و ۵۰۰ دستگاه خودرو بفروشد. جنرال موتورز نیز در این دوره پنج ماهه ۳ میلیون و ۹۹۳ هزار دستگاه خودرو فروخت و بعد از فولکس‌ واگن و تویوتا سومین خودروساز بزرگ جهان طی این دوره نام گرفت فولکس‌ واگن از افزایش فروش در بازارهای چین و اروپا بهره‌مند شد، اما تویوتا در این بازارها عملکرد ضعیفی داشت.

...

اطلاعات کامل تر در اینترنتفولکس واگن بزرگ ترین خودروساز جهان

نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 8 تاريخ : شنبه 31 شهريور 1397 ساعت: 20:44