انتشار تصاویر تازه از کانسپت جدید رنو در لهستان!

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

به تازگی تصاویر تازه‌ای از کانسپت جدید رنو در یکی از خیابان‌های شهر ورشو لهستان منتشر شده که نشان می‌دهد این خودروی مفهمومی تا ماه دیگر در نمایشگاه خودروی پاریس به نمایش درخواهد آمد. به علاوه انتظار می‌رود فیس‌لیفت رنو قاجار و کانسپت EZ-Pro نیز در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار بگیرد.

تبلیغات

کولر گازی / بلیط هواپیما / اس ام اس

بسیاری از کارشناسان بر این باورند که این خودروی مفهمومی جدید برای مطالعات محصولات آتی از جمله خودران‌ها طراحی شده است ولی با حرکت کردن چرخ‌های عجیب ولی زیبای این کانسپت باید اعلام کنیم که این خودرو به زودی در خیابان شهرهای مشهور جهان دیده می‌شود. بنا به گزارش خبرگزاری Autogaleria این کانسپت جدید در یکی از خیابان‌های مشهور پایتخت لهستان برای فیلم‌برداری و تصویربرداری رویت شده است.

این رو هم بخون:

نکته قابل توجه این هست که چرخ‌های بسیار بزرگ این خودرو با استتار کامل نیز حرکت می‌کرده ولی باید اعلام کرد که این طراحی قوس‌دار برای چرخ‌ها ویژگی جدید در محصولات رنو نیست چرا که مهندسان فرانسوی رنو طراحی شبیه به این چرخ‌ها را برای دو خودروی مفهمومی EZ-Pro و EZ-GO و حتی مطالعه Subtil در سال ۲۰۱۷ میلادی به کار برده بودند.

اگر به طور کلی نگاهی به این کانسپت جدید کنیم شاید خودروی مفهموی تمام برقی Trezor رنو برایمان تداعی شود که در سال گذشته توانست طراحی بهترین خودروی مفهمومی سال را بدست آورد. البته این کانسپت جدید در مقایسه با خودروی Trezor بزرگتر و کاربردی‌تر طراحی شده و به احتمال زیاد این وسیله نقلیه تمام خودران و برقی می‌توانند مسافران را از مبدا A به مقصد B برساند.

قطعا ورود این خودرو به بازار می‌تواند آینده خودران‌ها را متحول کند چرا که دیگر نیازی نیست راننده نگران رانندگی یا پارک کردن خودرو را داشته باشد. مهندسان این کانسپت جدید سعی کرده‌اند که تا حد ممکن فضای داخل کابین را افزایش دهند تا سرنشینان به راحتی در داخل خودرو کار کنند یا وعده‌های غذایی را میل نمایند و یا حتی بخوابند و به آسانی به مقصد برسند.

رنونمایشگاه خودروی پاریس 2018کانسپت جدید رنو

...

اطلاعات کامل تر در اینترنتانتشار تصاویر تازه از کانسپت جدید رنو در لهستان!

نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 0 تاريخ : شنبه 10 شهريور 1397 ساعت: 3:22