اعلام نقص فنی کیسه‌‌های جانبی هوا در بوگاتی شیرون

ساخت وبلاگ
به تازگی دو نفر از مالکان بوگاتی شیرون در آمریکا اعلام نقص فنی در کیسه‌های جانبی هوا کرده

به تازگی دو نفر از مالکان بوگاتی شیرون در آمریکا اعلام نقص فنی در کیسه‌های جانبی هوا کرده‌اند. بنا به گزارش اداره ملی ایمنی بزرگراه‌های آمریکا، حفاظ حرارتی برای کیسه‌های جانبی هوا به درستی نصب نشده است.

تبلیغات

اخبار فناوری / بلیط هواپیما / اس ام اس

بنا به گزارش آژانس، در اصل حرارت تولیدی از کیسه‌های هوا در مواقعی که درجه حرارت بیرونی بالا باشد، نمی‌تواند عملکرد خوبی را از خود نشان دهد. کمپانی Key Safety Systems کیسه‌های هوا جانبی بوگاتی شیرون را در رومانی ساخته است.

این رو هم بخون:

با در نظر گرفتن گزارش منتشر شده از NHTSA مهندسان بوگاتی این نقص را در طول آزمایش‌های تولید خودرو در دماهای بالا متوجه شدند. در‌ واقع اثر سوختگی در نزدیکی ژنراتور تولید گاز کیسه‌های هوای جانبی مشاهده شده بود. بعدا در تحقیقات بیشتر اعلام شد که کمپانی Key Safety Systems اشتباهی حفاظ حرارتی ژنراتور گاز را ساخته است.

مالکان این دو خودروی ناقص بوگاتی شیرون در آمریکا نباید نگران این مشکل باشند، چرا که هر مالک با مهندسان و تکنسین مربوطه در ارتباط خواهد بود و تمام مشکلات مربوط به این نقص به صورت رایگان رفع خواهند شد. بوگاتی در چندین هفته آینده صندلی‌های ساخت خود را به فرانسه وارد می‌کند تا این مشکل به وجود آمده را کنترل و بررسی کند.

این خودروساز فرانسوی تمام صندلی‌هایی را که مورد آزمایش و بررسی قرار می‌دهد با نقطه سبز رنگ در زیر صندلی‌ها علامت‌گذاری می‌کند. ایمنی برای هایپرکارها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چرا که اگر مشکلی برای این خودروها در سرعت‌های بالا پیش آید، فاجعه بزرگی رخ می‌دهد. در حال حاضر بوگاتی روی نسخه جدید شیرون Divo کار می‌کند که قیمت آن در بازار حدود ۵.۸ میلیون دلار تخمین زده شده است.

ایربگبوگاتیبوگاتی شیرونفراخوان بوگاتی

...
نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 20 تاريخ : پنجشنبه 4 مرداد 1397 ساعت: 23:37