شاهکاری دیگر از منصوری ؛تیونینگ پورشه ۹۱۱ توربو S +تصاویر

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

شرکت تیونر منصوری، در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۸، غرفه شلوغ و پر زرق و برقی داشت، چراکه از مرسدس S63 AMG گرفته تا بوگاتی ویرون، توسط این تیونر دچار تغییرات شده بودند و این شرکت این خودروها را در غرفه خود به همراه داشت. حال این تیونر که علاقه زیادی به تیونینگ برندهای آلمانی دارد، توجه خود را روی پورشه ۹۱۱ توربو S گذاشته است.

شرکت منصوری طیف گستردهای از کیت‌های فیبرکربنی را برای این خودرو با طرح‌ها و رنگ‌های مختلف به صورت افترمارکت به بازار عرضه می‌کند. اما نکته جالب در خصوص این قطعات فیبرکربنی این است که تمام این کیت‌های فیبرکربنی در کارگاه منصوری تولید می‌شوند و این موضوع باعث شده تا به منصوری لقب پادشاه فیبرکربن تعلق گیرد.

شاهکار جدید منصوری شرکت تیونر منصوری بهترین تیونینگ در تهران قیمت پورشه ۹۱۱ توربو اس مجله خودرو بیوگرافی کوروش منصوری خودروهای منصوری

شاهکاری دیگر از منصوری

این نسخه از پورشه ۹۱۱ توربو S با نسخه‌های دیگری که توسط این شرکت در نمایشگاه ژنو و پیش از آن رونمایی شده بود، تفاوت‌های عمده‌ای دارد. قسمت‌های مختلفی از این خودرو همانند کاپوت، ورودی‌های هوا، رکاب‌های جانبی و فلاپ‌ها، بال عقب و دیفیوزر از جنس فیبرکربن هستند. حتی استرس بارهای این خودرو هم، دارای کاوری از جنس فیبرکربن هستند و این استفاده گسترده از فیبرکبن، در داخل کابین این خودرو نیز دیده می‌شود و قسمت‌هایی مانند فرمان و شیفتر تعویض دنده، با تزیینات فیبرکربنی آراسته شده‌اند.

شاهکاری دیگر از منصوری

شرکت منصوری هنوز اعلام نکرده است که نصب این قطعات فیبرکربنی، به چه میزان از وزن ۱۶۰۰ کیلوگرمی این پورشه ۹۱۱ توربو S کاسته است. این تیونر بیان کرده که برای پیشرانه ۵۸۰ اسب‌بخاری و ۷۰۰ نیوتن‌متری پورشه ۹۱۱ توربو S و مدل ۷۵۰ نیوتن‌متری با کیت اسپرت Chrono، یک کیت تقویتی ارائه می‌دهد که بیشینه قدرت این پیشرانه را از نسخه استاندارد فراتر می‌برد؛ اما هنوز اطلاعاتی در خصوص میزان این افزایش قدرت منتشر نشده است.

شاهکاری دیگر از منصوری

هنوز قیمت این پکیج تقویتی توسط منصوری اعلام نشده است، اما واضح است که پکیجی که بیشتر قطعات آن از جنس فیبرکربن است، ارزان نخواهد بود.

...

اطلاعات کامل تر در اینترنتشاهکاری دیگر از منصوری ؛تیونینگ پورشه ۹۱۱ توربو S +تصاویر

نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 8 تاريخ : دوشنبه 27 فروردين 1397 ساعت: 20:37