رونمایی از محصول جدید فورد فوکوس ۲۰۱۹ +تصاویر و مشخصات

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

نسل چهارم فورد فوکوس طی مراسمی در آلمان رونمایی شد. فوکوس جدید با طراحی کاملاً متفاوت و مجهز به تجهیزات رفاهی مدرن، نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۹ تولید می‌شود.

فورد فوکوس جدید مدل ۲۰۱۹ بر اساس پلتفرم C2 این برند آمریکایی که کابین جادارتر، ایمنی بیشتر، عملکرد بهتر آیرودینامیک و مصرف سوخت کمتر را ممکن می‌کند ساخته شده است.

در مقایسه با نسل سوم، فاصله‌ی محورهای فوکوس جدید تا ۵۳ میلی‌متر بیشتر شده است تا درعین افزایش فضای کابین، فاصله‌ی سپرها تا چرخ‌ها کمتر شود.

پلتفرم جدید مقاومت پیچشی شاسی را ۲۰ درصد افزایش می‌دهد.

نسل چهارم فوکوس با الهام از مهندسی نسخه‌ی RS نسل سوم، زیربندی مقاوم‌تری را هم انتخاب کرده و البته درمجموع ۸۸ کیلوگرم سبک‌تر شده است.

چراغ‌های جلوی فوکوس نیز از سیستم انطباقی روشنایی فورد استفاده می‌کنند.

در این سیستم با تشخیص وجود پیچ در جاده، قبل از رسیدن به پیچ، میدان یا چهارراه چراغ‌ها زاویه‌ی تابش مناسب‌تری به خود می‌گیرند.

فورد فوکوس جدید مدل ۲۰۱۹ بر اساس پلتفرم C2 این برند آمریکایی که کابین جادارتر، ایمنی بیشتر، عملکرد بهتر آیرودینامیک و مصرف سوخت کمتر را ممکن می‌کند ساخته شده است.در مقایسه با نسل سوم، فاصله‌ی محورهای فوکوس جدید تا ۵۳ میلی‌متر بیشتر شده است تا درعین افزایش فضای کابین، فاصله‌ی سپرها تا چرخ‌ها کمتر شود.Ford Focus معرفی خودرو مجله خودرو <strong>محصول</strong>ات جدید فورد شرکت فورد موستانگ <strong>مشخصات</strong> فورد فوکوس قیمت فورد موستانگ وانت فورد در ایران خودروهای 2019نسل چهارم فوکوس با الهام از مهندسی نسخه‌ی RS نسل سوم، زیربندی مقاوم‌تری را هم انتخاب کرده و البته درمجموع ۸۸ کیلوگرم سبک‌تر شده است.در این سیستم با تشخیص وجود پیچ در جاده، قبل از رسیدن به پیچ، میدان یا چهارراه چراغ‌ها زاویه‌ی تابش مناسب‌تری به خود می‌گیرند.Ford Focus Vignale (2019)Ford Focus Vignale (2019)Ford Focus Vignale (2019)Ford Focus Vignale (2019)Ford Focus Vignale (2019)Ford Focus Vignale (2019)Ford Focus Vignale (2019)Ford Focus Vignale (2019)Ford Focus Vignale (2019)Ford Focus Vignale (2019) ...

اطلاعات کامل تر در اینترنترونمایی از محصول جدید فورد فوکوس ۲۰۱۹ +تصاویر و مشخصات

نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 9 تاريخ : يکشنبه 26 فروردين 1397 ساعت: 18:23