بررسی ام جی ZS

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

زمان هر چه که به جلو می رود خودروسازی چین به ایران نفوذ بیشتری پیدا میکند و به زودی یک نماینده جدید در سگمنت کراس اوور ساب کامپکت توسط یکی از اولین چینی های وارد شده به ایران معرفی میشود ؛ نام این ماشین ام جی ZS است ، دومین ماشین شاسی بلند ساخته شده توسط ام جی می باشد و در اواخر سال 2016 رونمایی شده است .

 

 

 

ظاهر ام جی ZS با زبان طراحی رایج ام جی شکل گرفته است و به علت این که بازار فروش آن را برای رنج سنی جوانان در نظر گرفته اند در طراحی ام جی ZS سعی کرده اند تا ساده اما تا حدودی اسپرت دیده شود و به منظور جلب سلایق بیشتر در ظاهر ام جی ZS به طور محدود از المان های لوکس هم استفاده شده است .

 

 

 

در داخل کابین ام جی ZS طراحی خلوت و به دور از هر گونه شلوغی است و طراحی غربیلک فرمان ، دریچه های جانبی سیستم تهویه مطبوع ، سر دنده و دوخت دو رنگ قسمت های چرمی ظاهر کابین ام جی Zs را جوان پسند و جذاب کرده است . کیفیت ساخت ام جی ZS مناسب است اما متریال به کار رفته در بعضی از نقاط خوب و در یعضی دیگر متوسط است . در حال حاضر دو نوع پیشرانه برای ام جی ZS در نظر گرفته شده که یکی ا لیتری توربوشارژ است و دیگری 1.5 لیتری تنفس طبیعی که نمونه هایی که برای ورود به ایران در نظر گرفته شده 1.5 لیتری است که قابلیت تولید 112 اسب بخار قدرت و 150 نیوتن متر گشتاور را دارد و نیرو توسط یک گیربکس 7 سرعته دبل کلاچ انتقال پیدا می کند و پیشبینی می شود تا ام جی ZS در 10 ثانیه بتواند از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتر در ساعت پیدا کند .

 

 

ام جی ZS از موسسه ایمنی EURONCAP 3 ستاره ایمنی دریافت کرده که برای یک کراس اوور جمع و جور اقتصادی امتیاز مناسبی می باشد و پیش بینی می شود تا ام جی ZS قیمت گذاری در حدود 130 میلیون تومان داشته باشد .

 

...

اطلاعات کامل تر در اینترنتبررسی ام جی ZS

نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 10 تاريخ : يکشنبه 26 فروردين 1397 ساعت: 18:23